PDF DEPOSU | ÜCRETSİZ KİTAP, YAPRAK TEST İNDİR

PDF nasıl indirilir?

ucretli-tanıtım-yazısı

PDF indirme işlemi çok kolay, sizin için listeliyoruz.

İndirmek istediğiniz dökümanın sayfasında iseniz, döküman özelliklerinin altında “HEMEN İNDİR” yazısını tıklayıp, dosya linkinin çıkmasını bekleyiniz. Dosya için üç ayrı kaynaktan link çıkışı olabilir. Herhangi birini tıklayıp, açılan reklam sayfasının sağ üst köşesinde “REKLAMI GEÇ” yazana kadar bekleyiniz. Bu reklam süresi 5sn’dir. Bunu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Şayet henüz indirmek istediğiniz dökümanın kendi sayfasında değilseniz. Sitemizin sağ üst köşesinde arama bölümü mevcut oraya kitap veya yazar ismi yazıp arama yapınız. Arama sonuçları listelendi ve sizde indirmek istediğiniz dökümanın kendi sayfasına yöneldiniz. Dosya bilgilerinin altında “HEMEN İNDİR” yazısını tıklayıp, dosya indirme linklerinin çıkmasını bekleyiniz. 3 ayrı kaynaktan link çıkışımız olmuş olabilir. Herhangi birini tıklayınız. Açılan bir reklam sayfası olacaktır. Sağ üst köşede “REKLAMI GEÇ” yazısı çıkana dek bekleyiniz. Reklam süresi 5 sn’dir.

Her iki yoldan ilerleyen kullanıcılar artık dosyaya ulaştınız. İstediniz gibi okuyabilir, indirebilir hatta indirmeden direkt yazıcınıza yönlendirip yazdırabilirsiniz.

pdf-indir

Keyifli okumalar…

   

PDF nasıl indirilir? Kullanıcı Yorumları

 1. Fatih dedi ki:

  Reklamı geçtiğimde indirme yapmıyor nedeni ne olabilir? Link mi ölmüş?

 2. Admin dedi ki:

  #Halis değerli yorumunuz bizler için cidden çok önemli.
  Burada amacımız kimseye zarar vermeden insanlara fayda sağlamak…

 3. Halis Açacak dedi ki:

  Böyle bir sitenin olacağı aklıma gelmezdi. Sizi gezinti yaparken buldum.Çok önemli bir hizmet veriyorsunuz. Kutlarım. Ayda ya da iki ayda bir kitap alanlar için değil ama ayda en az iki kitap alanlar için, ülkemin zor koşullarında örneğin 50 lira ayıramıyor. Asgari ücretle çalışan, asgari ücrete yakın emekli maaşı alan yığınlar o 50 lirayı harcayamıyor. Belki bir kitap alır, birini de buradan indirir. Sizin sayenizde bizim emekliler huzura kavuşur diye düşünüyorum. En içten sevgilerimle başarılar dilerim.

  Halis Açacak

Yorum Yaz

error: Content is protected !!
... ...